Solárna technika • Košický kraj

SZM.sk » Firmy » Technika » Solárna technika » Košický kraj

MUROSERVIS s.r.o. úplná ponuka prác v oblasti kúrenia a chladenia domov, budov, špeciálne podlahové vykurovanie a chladenie, tepelné čerpadlá a solárne panely - poradenstvo, dodávka, montáž.

MUROSERVIS s.r.o. vizitka

Globtaktik - Peter Závacký "kadernícke potreby, vlasová kozmetika; zastúpenie pre SR: profesionálne nožnice Solingen, Kai-Kasho, Kiepe - kadernícke, manikúra-pedikúra, krajčírske; britvy, nože, brúsenie; soláriá - predaj, servis"

Globtaktik - Peter Závacký vizitka

SOLÁRNE RIEŠENIA projekcia a montáž solárnych systémov; slnečné kolektory, bazénové absorbéry; ohrev TÚV; solárne prikurovanie a pod.

SOLÁRNE RIEŠENIA vizitka

ActivHouse s.r.o. sú charakteristické tým, že ich vykuruje tepelné čerpadlo, solárne kolektory, klimatizuje stropné chladenie, vetranie s rekuperáciou a to všetko riadi systém, ktorý z inštalovaných technológií vytvorí inteligentný dom

ActivHouse s.r.o. vizitka

SOLAR ENERGO s.r.o. návrh, dodávka a montáž solárnych systémov na prípravu teplej úžitkovej vody, ohrev vody v bazéne a prikurovanie budov

SOLAR ENERGO s.r.o. vizitka


 


Zobraz Solárna technika len v meste:

Košice


 späť na Slovensko

Mapa názorne zobrazuje, v ktorých mestách zvoleného kraja, alebo v blízkosti ktorých miest sa nachádzajú firmy z kategórie Solárna technika. Vyberte si mesto z ponuky, alebo kliknutím na mapu.