Internetové hry

SZM.sk » Zábava a voľný čas » Hry » Internetové hry


Psychotest psychotesty a testy z rôznych oblastí, hry, vtipy, sms brána, zábava

Games Online množstvo Flash a Java hier pre hranie online, alebo aj voľný download, športové, stratégie, akčné hry, stolové, simulácie, puzzle, šach

Online hry Tetris, Solitaire, Puzzle, Pokemon Magic, Lodičky, Dáma, Duke Nukem: Aliens from Uranus ... online web hry (Flash, Java, DHTML) zahrajte si hneď

Vikiho IQ hlavolamy inteligentný spôsob ako zabiť čas

Biosector - online ťahová sci-fi stratégia online ťahová sci-fi stratégia; najlepšia online hra na slovenskom internete

Games - online - Slavomir Fabian Games-Online.sk - Hry športové, puzzle, logické, akčné, detské, kartové, rpg, šachy, strielačky a arkády. Hry pre hranie online, alebo download.

Davano Davano je niečo ako rpg cez email, až na to, že sa nehrá cez email a nie je to práve rpg, každý hráč má možnosť stať sa šéfom vlastného dobrodružstva (niečo ako Pán jaskyne v DrD), alebo sa pripojiť do nejakého už prebiehajúceho, samotná hra prebieha tak, že niekto napíše, ako sa začína príbeh a niekto iný v ňom potom pokračuje (to všetko pod dohľadom šéfa, samozrejme), hráči vlastne spolu tvoria jednu veľkú poviedku, počet dobrodružstiev a hráčov pritom nie je nijako obmedzený, takže by si každý mal nájsť ten svoj "kútik"

Piškvorky hra Piškvorky

1000000 za 11 týždňov Chcete byť milionárom? Žiadny výber, hrá každý, kto sa prihlási.

Hry QLink - rýchle hráčske opojenie zbierka onlinE hier: Pinball, Puzzle, Bike, Banja, BaseBall, CutieQuake, Ninja, SokoQ (Flash, Shocwave, Java, DHTML)

Dopravné hry stránka venujúca sa hrám s dopravnou tématikou, ktoré možno stiahnúť

GLADIATOR Online hra z prostredia Rímskej ríše.

Oddychový server piškvorky, tetris, hľadanie mín, hádanie slov, hlavolamy a kopa ďalších vecí určených na oddych